Kontakt Youtube

Miejscówki

Stadion poznań

Poznań
Joy factory, Archerism

Tor offroadowy

Niepruszewo
H5P Offroad

Tor wyścigowy

Bednary Driving City
H5P Offroad, DNZ

Galeria Malta Poznań

Poznań
Szkoła Akrobatyki,Archerism

Dowolne miejsce

Cała Polska
imprezy plenerowe itp


1

Imprezy Integracyjne

2

Pokazy

3

Szkolenia

4

Konferencje

5

Wieczory

kawalerskie i panieńskie

6

Pikniki

dla dużych i małych

7

Vouchery

to idealny prezent

8

Koncerty

1

Imprezy Integracyjne

Imprezy integracyjne organizujemy w oparciu o naszych ludzi, nasz sprzęt, nasze miejscówki. Jeśli Wasz pomysł na imprezę wykracza poza nasze własne zasoby, to korzystamy ze współpracujących z nami od wielu lat firm – szczegółowo sprawdzonych w boju.
Jesteśmy fachowcami w budowaniu imprez związanych z wyodrębnieniem liderów, zintegrowaniem grup, sprawdzeniem ról jakie przyjmują Wasi pracownicy. Współpracujemy z najlepszymi profesjonalistami budowania wizerunku, komunikacji interpersonalnej czy centrami badawczymi (asessment centers). Oczywiście organizujemy też „zwyczajne imprezy integracyjne” pełne adrenaliny i przeżyć na najwyższych obrotach. Na imprezach możecie wybrać z takich atrakcji jak Strzelanie ASG, paintball, bitwa łuczników, zjazdy tyrolskie, zwiedzanie dachu stadionu, szkolenia z wykorzystania sprzętu wspinaczkowego, oraz całe nasze portfolio dostępne na stronach joyfactory, archerism, h5poffroad. Realizujmy też pokazy akrobatyczne i tematyczne np. szlacheckie, konne itp. Każdy scenariusz omawiamy z klientem, mamy kilkanaście własnych pozycji oraz kilkadziesiąt możliwych atrakcji własnych, kolejne tyle od współpracujących z nami firm. Sprawdź nasze projekty i zadzwoń – stworzymy coś niepowtarzalnego
2

Pokazy

Każdą naszą imprezę możemy wzbogacić w pokazy sztuk ulicznych oraz w pokazy akrobatyczne. Szczudlarze, aktorzy akrobaci przebrani za różnego rodzaju zwierzęta, lub dedykowane do tematu imprezy stroje nie tylko będą popisywać się swoimi umiejętnościami ale też zachęca uczestników np. do nauki żonglerki lub jazdy na monocyklu. Realizujemy też pokazy światło dźwięk na Stadionie Poznań, z wykorzystaniem naszych instalacji dla akrobatów do tzw aeriali czyli pokazów w powietrzu.
3

Szkolenia

W zakresie naszych stałych miejscówek, jak i współpracujących z nami na stałe hoteli, centrów konferencyjnych, posiadamy zaplecze, które pozwala na organizację szkolenia każdego rodzaju. Możemy połączyć szkolenie z imprezą integracyjną, zarówno od rana jak i wieczorem, przeprowadzić szkolenie dla personelu pracującego z dużymi maszynami, jak i dla kadry zarządzającej, które wymaga najwyższej klasy oprawy i otoczenia. Do szkoleń firmowych możemy dodać nasze własne szkolenia rozrywkowe np. szkolenie strzeleckie z zawodami (strzelanie z replik broni długiej i krótkiej ASG, strzelanie z łuków sportowych i tradycyjnych, strzelanie z markerów paintballowych), szkolenie z technik autoratownictwa w górach, szkolenie z zarządzania adrenaliną.
4

Konferencje

Konferencję zorganizujemy w taki sposób, aby każdy zapamiętał ją jako wydarzenie spektakularne i super zorganizowane. Wykorzystując bazę sal konferencyjnych Stadionu Poznań i nasze instalacje zrealizujemy niecodzienny networking. W części pokonferencyjnej, w oparciu o nasze zasoby, damy uczestnikom możliwość odbycia rozmów w niecodziennej scenerii lub przy niecodziennych czynnościach. Jeśli zależy Wam na niesztampowej długo wspominanej konferencji – dzwońcie – opracujemy plan z wykorzystaniem naszych i Waszych best practices.
5

Wieczory

kawalerskie i panieńskie

Mamy ogromne doświadczenie w organizacji wieczorów Kawalerskich i Panieńskich. Liczbowo są to najczęstsze imprezy zamawiane w naszej firmie. Wynika to z dużej różnorodności oferty co pozwala dobrać aktywności do każdej grupy, do każdego planu imprezy. Współpracujemy również na wyłączność z klubami bilardowo dyskotekowymi w Poznaniu. Zapraszamy do kontaktu.
6

Pikniki

dla dużych i małych

Organizując piknik przede wszystkim zajmujemy się bardzo sprawną i bezpieczną logistyką uczestników, potem budujemy szczegółowy plan imprezy i sytuacyjny. W zależności od potrzeb czy tematu dobieramy stacje z aktywnościami. Mogą to być samochody wyścigowe, terenowe, ścianki wspinaczkowe, tory strzeleckie, zjazdy na linie, bilard nożny, nauka chodzenia na szczudłach, żonglerka, monocykle, nauka fechtunku szablą, nauka strzelania z łuków historycznych, spacery po dachu stadionu, podchody na stadionie oraz wiele innych zajęć z naszego portfolio.
7

Vouchery

to idealny prezent

Vouchery jako podarunki są coraz powszechniejszym sposobem obdarowywania – głównie dlatego, że są wygodne dla kupującego i wygodne dla obdarowanego. W naszej ofercie znajdziecie vouchery na naukę jazdy samochodem terenowym, na zjazd tyrolski, skok wahadłowy, spacer po dachu, zbieganie po ścianie, romantyczny wieczór, bitwę łuczników, Akademię Adrenaliny. Szczegóły można omówić z nami telefonicznie lub przeczytać na naszej stronie www.joyfactory.pl.
8

Koncerty

Mamy doświadczenie w realizacji koncertów plenerowych jak i klubowych. Organizowaliśmy koncerty Natalii Przybysz, Voo Voo, Mikromusic, Pink Freud, Tymona Tymańskiego z Tranzystorami, Noviki, The Dumplings, Grażyny Łobaszewskiej, Slums Attack i wielu innych artystów również z za wielkiej wody. Muzyka rockowa i elektro to nasze domeny. Koncerty możemy zorganizować jako dodatki do imprez typu pikniki jak i samodzielne duże imprezy.

kontakt

biuro@h5p.pl
tel. 786 130 132
poznań

zaufali nam

partnerzy


© Joyfactory 2019. All Rights Reserved. Created by: Artmask group